Başkan Gökdemir’den Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti

#ferizlide.com: Gökdemir, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu.

Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu. Gökdemir, ziyaret sırasında sağlık çalışanlarına fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

Koronavirüs salgınına karşı yoğun bir mücadele veren sağlık çalışanlarına destek amacıyla Sakarya Eğitim ve Araştırma Pandemi Hastanesi ve Toyata Pandemi Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına bir ziyarette bulundu. Hastane çalışanı üyeleri tarafından karşılanan Gökdemir, maske takıp tüm tedbirleri aldıktan sonra sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Sağlık çalışanlarına bu özverili çalışmasından dolayı teşekkür eden Gökdemir, “Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor ve gönülden kutluyoruz. Çünkü bu durum çok ciddi emek isteyen bir durum. Bu nedenle hep beraber bu virüs salgınına karşı mücadele etmeliyiz. Bilim Kurulu’nun sözlerine mutlaka dikkat etmemiz lazım. Onlar ne söylüyorlarsa harfiyen yerine getirmemiz çok önemlidir.

“Koronavirüse karşı titiz ve kararlı mücadele”

Dünyayı tehdit eden Koronavirüs salgınına karşı mücadelede sağlık çalışanlarının büyük gayret sarf ettiğini söyleyen Gökdemir, rehavete ve paniğe kapılmadan yapılan resmi açıklamaları dinlemek ve virüse karşı tavsiyeleri titiz bir şekilde uygulamak suretiyle inşallah elbirliği ile bu süreci atlatacağız. Dünyadaki tabloya baktığımızda, şu ana kadar ülkemizde alınan tedbirlerin son derece etkili olduğunu, sonuç verdiğini görüyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri şüphesiz halkımızın sokağa çıkmamasıdır. Lütfen bu süreçte mecbur kalmadıkça dışarıya çıkmayalım. Vatandaşlarımızı bu virüs hakkında bilgilendirerek, gerekli tedbirleri almalarını sağlamak adına büyük çaba gösteren hekimlere ve sağlık çalışanlarına bir kere daha teşekkür ediyorum” dedi.

#ferizlide.com:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu