BAŞARI

#ferizlide.com

BAŞARI     

Eğitimin temelleri, ilkokul sıralarında atılır.

Bazı öğrenciler, ailelerinde eğitimli insanlar, olduğundan daha şanslıdır.

Öğretmenin verdiği görevleri ödevleri takip eden, çocuğuna evde destek verebilen, velilerin çocukları daha başarılı olur.

Bazı veliler ise, isteseler de çocuklarına destek olmakta zorlanır, kaş yapayım derken göz çıkarmayayım diye korkarlar.   

Çocuklarımızın zeka yönünden, aslında bir birinden çok farkı yoktur.

İşleyen demir ışıldar, misali veli, öğretmen, idareci, akraba desteği alan çocuklar daima başarılı olma, şansında bir iki adım öndedirler.

Yıllardır ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İki üç yılda başarılamayan işlerin, kırk elli saatte başarıldığını yaşayarak gördüm.

Burada işin püf noktası, çocukları sevmek ve onların da başarılı, olacağına olan inancımdır.                                  Çocuğum başarısız diye, asla üzülme çaresi var bizimle görüşürsen, beraber mutlaka başarılı oluruz.

Bu zamana kadar yaptığımız işler, gösterdi ki başarısız öğrenci yoktur başarısız, bırakılmış öğrenci vardır.

Bir öğrenci düşünün, ilkokul üçüncü sınıfa gidecek, ama okuma yazması çok zayıf, yok denecek seviyede, işte bu çocuğumuzu altmış saatte, okuma yazmayı öğretme mutluluğuna eriştim.

Bu çocuğumuz şimdi daha mutlu daha umutlu. Bu iş için mutlaka bizim maddi kazancımız, oluyor ama ben eminim ki, manevi kazanımımız daha fazladır.

Tekrar söylüyorum, ilkokula giden çocuğun var sen evladının daha başarılı olmasını arzu ediyorsan mutlaka 05.382.253.143 bu numarayı ara, mutlaka bir çözüm yolu vardır.

Neden senin çocuğun da, başkalarının çocukları gibi daha başarılı olmasın?

Yıllardır bu işi yapıyoruz, yıllardır başarmaktan dolayı hem öğrencilerimiz, hem aileleri hem biz çok ama çok mutlu oluyoruz. 

Gelin geri bırakılan, öğrencilerimize başarmanın mutluluğunu birlikte yaşatalım.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x