Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Ankara ziyaretleri

#ferizlide.com: Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetimi Ankara’da Bakanlıklar ve Siyasi parti Genel Merkezleri Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonum Basından sorumlu genel Başkan Yardımcısı Erol Ulun yaptığı Açıklamada, “Sayın Genel Başkanımız Sabri Mutlu’nun katıldığı Ankara’da bulunan ilgili Bakanlıklarımızda ve Siyasi Parti Genel Başkanlarımızı makamlarında ziyaret ettik. Ziyarette konfederasyonun yurt içi ve yurt dışı Balkanlarda yapılan çalışmalarımızı karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunduk. Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonrada yapacağımız projeleri içinde desteklerini beklediğimiz belirttik.

   Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu Ankara’da ilgili Bakanlıklarımızda ve Siyasi Parti genel Başkanları ve Yardımcıları kurum ve kuruluşlardaki ziyaretlerimizde konfederasyonumuza yönelik olumlu değerlendirmelerinden son derece memnunuz. Gösterdikleri yakın ilgiden ve desteklerinden dolaylıda teşekkür ediyoruz.

Anakara’da Yaptığımız Ziyaretler ile İçişleri Bakan yardımcısı Harun  AK,  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ak parti Siyasi ve Hukuk işleri genel Başkan yardımcısı  Mehmet Tunçak’ı makamlarında ziyaret ettik. Önümüzdeki günlerde Balkan ülkelerinde ziyaretlerde bulunacağız.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x