BAL-GÖÇ’te yönetim toplandı

#ferizlide.com

Sakarya Balkan Göçmenleri Derneğinden Yönetim Kurulu Toplantısı

 

Sakarya Balkan Göçmenleri Yönetim kurulu toplantısı Elagant Restoranında Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın Medya tanıtım sorumlu genel Başkan Yardımcısı  Erol Ulu,   Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Erinç Bilaloğlu ve Yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile 2018 yılında yapılan çalışmaları ve 2019 yılında yaz sezonunda  yapılacak olan etkinlikleri konusunda değerlendirdiler.

 

Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Erdinç Bilaloğlu “2018 yılında Beşköprü de Derneğimize ait olan Beşköprü camisinin bitişiğindeki arsamıza 3 katlı sosyal kültürel hizmetlerin verileceği  ve toplantı salonların  olacağı  dernek üyelerimizin ve diğer misafirlerimizin ağırlanacağı sohbet edeceği bir lokalimde olacak olan binanın temelini attık ve imkanlarımız dahilinde yükseltmeye çalışıyoruz. Bu konuda iş adamlarımızı, hemşerilerimiz, ziyaretlerimiz sürüyor. hedefimiz 2019 yılının sonunda kaba inşaatını bitirmek olacaktır. ayni zamanda da derneğimin üye kayıtlarımızda güncelleyip yeni kayıtlarımıza da başladık” diye belirtti.

 

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın yayın medya tanıtımdan sorumlusu genel Başkan yardımcısı Erol Ulu da “Konfederasyon olarak konfederasyonlarımıza bağlı olan federasyonlarımıza ve derneklerimizin de sayın genel başkanımız Zürfettin Hacıoğlu ve diğer genel başkan yardımcılarımız çeşitli bölgelerde düzenlenen toplantılara katılmaya gayret ediyoruz.  Konfederasyonumuzun federasyonlarımızın da derneklerimizin çalışmalarını değerlendirip daha sonrada konfederasyon yönetiminde gündemler halinde değerlendiriyoruz. 

Dernekçilik sosyal hayatta insanları gönülden sevmekten geçer” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu