Bakanla Muhtarın Duygusal Anları

#ferizlide.com

Eski Bakan Ersin Taranoğlu bugün Ferizli’de dostlarıyla buluştu

Anavatan partisi eski milletvekili, Spor ve eski Orman Bakanı Ersin Taranoğlu’nun Ferizli’de düzenlediği kahvaltılı toplantıya çok sayıda davetli iştirak etti.

Sakarya’nın birçok ilçesinde sivil toplum kuruşlarıyla, muhtarlarla ve vatandaşlarla yaptığı toplantılar neticesinde Sakarya gündeminde ses getiren Taranoğlu bugün de Ferizli’de bir kahvaltılı toplantı düzenledi.

Bolu Dağı Metin’in yerinde Düzenlenen toplantıya Söğütlü ve Ferizli’den çok sayıda eski ve yeni muhtarlar. Belediye başkanları, İYİ Parti Ferizli ilçe başkanı Fatih Akgün ve arkadaşları ile vatandaşlar katıldı.

Toplantı salonuna gelen ersin Taranoğlu’nu karşılayan birçok davetlinin hoş geldin kucaklaşmalarında duygulu anlar yaşandı.

Kucaklaşan Teberik köyü muhtarı İsmail İkiz ile Taranoğlu canlanan eski günlerin hatırası ile gözleri yaşardı.

Toplantıya o dönemin kuzey bölge belediye başkanları Salih Kılıçaslan, Cavit İr, Hasan İspir, Hamza Ekşi, Yılmaz Öztürk, Talih Atalay’da katıldılar.

‘Bizler ilk birbirimizi tanıdığımızda hiç birimizin torun yoktu. Şimdi her birimizin torunları var.’ Diyerek kahvaltının ardından yaptığı konuşmada Taranoğlu, “derdimiz siyaset yada makam değildir. Siyasette 3 türlü iş vardır, bir tanesi iktidar kazanırsın, bir tanesi cebinizi doldurur para kazanırsınız, diğer bir tanesi de gönül kazanırsın. Kalıcı siyasetçiler gönül kazananlardır. Oy aldığın sürece iktidar olursun. Ama sevginin parasal bir karşılığı yoktur. Biz siyasette sevgi ve gönül kazandık. O gün bize muhalefet edip duman attıranların bile işini görür idik ama bakıyorum bugün buradalar, ne kadar sevindirici bir durum. Önemli olan siyasette bu toplantıya gelmek değil, önemli olan siyaset bittikten sonra bir araya gelebilmektir. Hepimiz için geçerli olan o günkü şey, o günkü, bugünkü muhtar arkadaşlarımızda var biz hep beraber millete hizmet ettik, hakkımız helal olsun” diyen Taranoğlu birçok geçmiş hatıra ve esprilerini de anlatması gülüşme ve kahkahalara neden oldu.

Ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x