Atamızın huzurunda söz verdik

Serdivan Sen Otel’de gerçekleşen buluşma da değerlendirme yapan Büyük Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Durmaz, “Türkiye Konuşuyor adıyla çıktığımız Türkiye İttifakı olarak 27 Aralık 2022’de Atatürk anıtına çelenk koyarak başladık ve atamızın huzurunda söz verdik.

Memleketimize, vatanımıza ve milletimize son derece faydalı hizmetler getireceğimiz üzerine yemin etti. Türkiye İttifakına mensup partiler, Sakarya’da artık bir meşale gibi yanmaya başladı. İnşallah bugünden itibaren meşale daha kuvvetli yanacak ve tarihteki yerini alacaktır” dedi.

Durmaz, “Türkiye İttifakının özellikle partimiz ilk üç parti arasında yerini alacağına inanıyorum. Önümüzdeki Şubat ayının ortalarından itibaren sahalara çıkıyoruz. Milletimizi kucaklayarak buluşmalarımızı artıracağız. Sakarya’da yaptığımız toplantıda 14 genel başkanımızı ağırlıyoruz. Bu partilerin sayısı Yüksek Seçim Kurulunda seçimlere girebileceklerin listesi çıktıktan sonra artacaktır. Önümüzdeki aylarda bu sayının 20’e çıkmasını öngörüyoruz” dedi. Daha sonra sırası ile kürsüye gelen genel başkanlar düşüncelerini ve yapılan çalışmaları anlattılar.

14 partiyi Sakarya’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Büyük Türkiye Partisi Sakarya İl Başkanı Atilla Köse’de, Türkiye’de ilk defa yapılan ‘Türkiye Konuşuyor’ toplantısına katılım sağlayan genel başkanlara, parti meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve partili yöneticilere katılımları için teşekkür etti.

Abone Olun
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x