Atalay’da Evliler Kervanına Katıldı

#ferizlide.com

Geçtiğimiz günlerde Ferizli Çamlık ta bulunan Çay bahçesinde düzenlenen düğün ile evlenen Atalay ile Esra’nın geç kalmış düğün haberi.

Ferizli Belediyesi Meclis Üyesi Ertan Ak’ın emlakçılık yapan oğlu Atalay ile Ferizli Doğanca Mahallesi Muhtarı Şaban Akagündüz’ün kızı Esra nezih bir düğün töreni ile evlendiler.

Ferizli  Çamlık ta bulunan Çay bahçesinde düzenlene düğün törenine Kilis’te Vali Yardımcılığı görevinde bulunan Ferizli Eski Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, MHP Ferizli İlçe Başkanı  Veysel Dikbaş, CHP Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yüksel,  Söğütlü Esnaf Odası Başkanı  İsmet Yıldız, belediye meclis üyeleri siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Ferizli Belediye Meclis Üyesi Ertan Ak, düğün törenine katılan davetliler ile tek tek ilgilenerek misafir etti. Ak, “bu mutlu günümüze katılımlarıyla daha da mutlu olmamıza vesile olan değerli misafirlerimize çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ömür boyu mutluluklar dileriz genç kardeşlerimize. Ferizli haber editörü mustafa üstübi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu