Asker adayı Efekan efeler gibi uğurlandı

ferizlide.com

 Efe Medya’nın sevilen editörlerinden asker adayı 98 / 3 tertip Efekan Öztaş Adapazarı Akıncılar Mahallesindeki evinde düzenlendiği asker eğlencesi ile ailesi, akrabaları ve arkadaşlarıyla birlikte neşeli dakikalar geçirdi.

Anadolu’da yıllardır süregelen asker eğlencelerinden biri de geçtiğimiz haftasonu Adpazarı’nda Öztaş Ailesinin evinde düzenlendi. Öztaşların evinde düzenlenen etkinlikte, vatani görevini yerine getirmek için Kayseri’deki birliğine teslim olacak olan Efekan Öztaş ve yakınları eğlendi.

DUYGULU ANLAR YAŞANDI
Efe Medya’nın sevilen editörlerinden Efekan Öztaş’in yakınlarının hazır bulunduğu gecede duygusal anlar yaşandı.

Asker adayının yakınları, Efekan’nın vatani görevini yerine getireceği için mutluluk duyarken, baba Feti Öztaş oğlunu askere uğurlayacak olmanın heyecanı ve gururunu yaşadı. Anne Ayşe Öztaş ise zaman zaman duygulanıp gözlerinin yaşardığı gözlerden kaçmadı.

ASKER TRAŞIYLA SAÇLARA VEDA EDİLDİ.
Uzun boylu ve yakışıklılığla bilinen Efekan Öztaş büyük bir gururla uzun saçlarını kestirerek vatani görevine adeta hazır olduğunu gösterdi.  Saçlarının kesildiği dakikalarda baba Feti Öztaş makası eline alarak oğlunun saçlarında birkaç tutam saç kesti. Berberin makası anne Ayşe Öztaş’a vermek istemesi karşısında, Ayşe Öztaş oğlunun saçlarına eline almasıyla birden bire duygulanıp, gözleri yaşararak uzaklaştı.

 ”VATANA OLAN BORCUMU ÖDEYECEĞİM İÇİN MUTLUYUM”
Askerliğini yapmak için Kayseri’deki birliğine teslim olacağını ifade eden Efekan, ”Her Türk gencinin yapması gerektiği gibi görevimi yerine getireceğim. Vatana olan borcumu ödeyeceğim için mutluyum. Benim için önemli bir gün olan bugün, beni yalnız bırakmayan uzaktan yakından gelen, telefonla arayıp soran arkadaş dost ve sevenlerime çok teşekkür ederim. Özellikle Atakan Taekwondo Spor Kulubü’ nde sporcu arkadaşlarım Emirhan Çatalbaş ve Erdem Yiğit ile okul arkadaşım Oğuzhan Ayvaz’a bu anlamlı günümde yanımda olmaları beni çok mutlu etti. Ayrıca,  yoğun işleri arasında bizzat gelerek beni ziyaret eden, değerli büyüğüm gazeteci Levent Candan ve telefonla beni arayarak iyi dileklerini iletip  beni onurlandıran Sakarya’nın sevilen sanatçısı Akif Yener’e çok teşekkür ederim.” dedi.

Bizler de Efe Medya ailesi olarak, bünyemizde bulunduğu süre içinde bizlere büyük katkıları olan Efekan Öztaş’a vatani görevini en iyi şekilde yerinde getirip sevdiklerine sağ salim kavuşmasını temenni ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu