Aşık, Soğuk’a seslendi ‘Ferizli artık size güvenmiyor’

#ferizlide.com

‘Bu seçimi Ferizli’de Saadet partisi kazanır’ diyen SP ilçe başkanı Halim Aşık, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a seslenerek: “10 yıldır Ferizli’ye hiç bir hizmet yapmadınız.”

İlçe başkanı Aşık yaptığı yazılı açıklama şöyle:  

“Saadet partisi Ferizli ilçe teşkilatı olarak 31mart yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz.

Saadet Partisi’nin belediye başkanı adayının çok yakın bir zamanda açıklayacağız. Açıkladığımız aday, Ferizli seçmenin bu seçimi Saadet partisi kazanır diyeceği bir aday olacaktır. 31Martta Saadet partisi seçimi alacak ve milli görüş 5 yıldızlı efsane hizmetleri Ferizli’ye yasatacağız.

Belediye hizmetlerinde başarılı olmak iktidar partisinden olmak yeterli olmadığını Ferizli son 10 yıldır bunu yakından görüyoruz organize sanayi, hastane, sulama gibi projeleri belediye hizmeti olarak sahipleniyor oysa bu tip hizmetleri iktidar ilçe başkanı takip eder ve yaptırır. Siz ilçe başkanı olduğunuzda bunları yapıyordunuz. Belediye başkanı olarak 10 yıldır Ferizli’ye hiç bir hizmet yapmadığınız gibi belediyeyi borç batağına soktunuz. Belediye başkanı olduğunuz da ki servetinizle 10 yıl sonra bugünkü servetiniz arasında ne kadar fark olduğunu kamuoyuna açıklayacak mısınız? Son zamanda çok güzel 5 adet projeden bahsediyoruz! 10 yıldır kime çalıştınız, aklınız başınıza giderken mi geldi? Şu acı bir gerçek ki maalesef Ferizli’ye bir eser bırakamadan gidiyorsunuz!?

Ferizli artık size güvenmiyor. Bu nedenle 15 aday adayı çıktı size karşı partinizden.” Diye ifade eyledi.

Ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x