Aşıcı Tacir Ferizli Cezevine gönderildi

#ferizlide.com: Erenler’de Uyuşturucu Operasyonu. 5 Kg. 324 Gram Kubar Esrar, 31 Kök Yasadışı Hint Keneviri ele geçirildi. Bir Tutuklama.

Erenler Jandarması ile JASAT timlerinin müşterek yaptıkları istihbarı çalışmalar sonuç verdi.

Yapılan araştırmalar sonucunda; Erenler İlçesi Kayalarreşitbey mahallesinde ikamet eden İ.A. isimli şahsın Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde imal, Ticareti ve Yasadışı Hint Kenevir ekimi yaptığına dair edinilen bilgi üzerine Jandarma timleri harekete geçti.

05 Eylül 2019 tarihinde Şahsın ev ve eklentilerinde, kendisine ait bahçesinde yapılan arama neticesinde; Kurutulmaya bırakılmış 5 kg. 324 gram Kubar Esrar maddesi ve boyları 2 ile 3,5 metre arasında değişen 31 kök yasadışı Hint Keneviri bitkisi ele geçirilmiş ve Jandarma tarafından el konulmuştur. Şüpheli İ.A. isimli şahıs gözaltına alındı.

Jandarma hayrete düştü.

Jandarmanın arazi taramasında İ.A. isimli şahsın kenevire aşılama yaptığı da tespit edildi.

Operasyon sonucu gözaltına alınan İ.A. isimli şahıs Jandarmadaki işlemlerinin ardından 06 Eylül 2019 tarihinde mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca “Uyuşturucu ve uyarıcı madde imal, Ticareti ve Yasadışı Hint Keneviri Ekimi” suçundan tutuklanarak Ferizli L Tipi Kapalı cezaevini gönderilmiştir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı