Anadolu Lisesi Kurucu Müdürüne veda yemeği

#ferizlide.com: Ferizli İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Ali Harbi ve yardımcısı Ahmet Akgüneş’in tayınları nedeniyle onurlarına okul yönetimi taraflıdan veda yemeği düzenlendi.

Ayazoğlu tesislerinde veda için düzenlenen akşam yemeğine okulun yeni müdürü Cemil Kurt, okul aile birliği Başkanı Mustafa Tenha, tüm okul yönetimi ve öğretmenleri katıldı.

Yemeğin ardından yapılan konuşmalarda uzun yıllar birarada saygı ve sevgi içerisinde çalışarak eğitim kadrosunu oturtan Ali Harbi ve yardımcısı Ahmet Akgüneş duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

Programın açılış konuşmasını müdür yardımcısı Murat Özkarayanık yaptı.

Özkaraynak aynı zamanda, geçtiğimiz ay okul müdür olarak atanan, ancak geçici görevle il milli eğitim müdürlüğünde görevlendirilen Cemil Kurt’un yerine okul müdürlüğüne de vekalet ediyor.

Veda yemeğinde Ferizli İsmet Aktekin Anadolu Lisesine yeni atan okul müdürü Cemil Kurt duygularını dile getirirken okulun eğitim kadrosunun gerçekten başarıl olduğunu ve düzenli bir okul olduğunu ve Sakarya’nın en mükemmel okullarından bir olduğunu belirtti. Bu konuda çalışan herkese teşekkür eden müdür Kurt, mutlaka bu güzelliği bir adım daha ileriye taşımak mecburiyetinde olduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından tayin olan müdür yardımcısı Ahmet Akgüneş’e okul aile birliği başkanı Mustafa Tenha, müdür Ali Ali Harbi’ye ise okul müdürü Cemil Kurt günün anısına teşekkür plaketi ve hediyeler takdim ettiler.

Hatıra çekilen resimlerle ve vedalaşmaların ardından proğram sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu