Allah aşkına toplayın bu köpekleri

#ferizlide.com: Okullar başladı annelerden feryatlar yükseliyor, “Allah aşkına toplayın bu köpekleri.”

Okullar başladı annelerden feryatlar yükseliyor, “Allah aşkına toplayın bu köpekleri.”

Okul önlerinde, kaldırımlarda, park ve bahçelerde sürü halinde ortalığı istila eden köpekler korkutuyor.

Çocuklarının yalnız başına okula gidemediğini birçok annenin dahi bu köpek sürülerinden korktuğunu yazan kadınlar, yetkililere seslenerek “yok mu bu işin bir çaresi” diyerek Ferizli habere Whatsap hattımıza ulaşarak; “lütfen sesimizi ilgililere duyurun, bu işe bir çare bulsunlar” diyerek yardım istediler.

Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Fatih VESKE
Fatih VESKE
1 yıl önce

İyide ablacım bu hayvanlar ölecek mi şükür ki hiç bir çocuğumuza saldırmıyorlar çözüm bulunsun lakin hayvanlara yaşayabilecekleri alan bırakmadık sıkıntı bu malesef çocuklarımızada göz kulak olup sahip çıkalım ama hayvanlarada sahip çıkalım hepsi aç susuz geziyor yazık yazık onlarda can taşıyor. Her aile kapısının önüne ekmek ve yemeklerden arta kalan kırıntıları ve su koysa o hayvanlarda aç susuz gezmez. Peki kaç kişi yapıyor ve düşünüyor? Hiç kimse….

Nazli
Nazli
1 yıl önce
Yanıtla  Fatih VESKE

Biz havanlari ölsün demiyoruz ki onları bı barınak yapılsın 1 ay önce benim 2 yaşındaki çocuğuma evimin önünde tam 5 tane kızgın köpek saldırdı ben ve komşular olmasaydık nelwr olurdu bilmiyom evimin önünde bile çocuklar oynayamiyo lakin bugün okulun orada 6 7 tane kızgın köpek var bı çare bulsunlar hayvanları bizde seviyoruz zarar gelsin istemeyiz ama bu işe bı çare bulunmassa bigün birinin canını yakacaklar insan ister istemez korkuyo sadece barınak barınak olursa onlarda aç kalmaz herkez rahat eder

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x