Ali İhsan Yavuz’dan Ferizli’ye Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve program dahilinde Ferizli’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı ve teşkilat mensubu ile esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Cezaevi ve Esnaf Ziyareti

Ziyaret programına Sakarya 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Zekioğlu’nu ziyaret ederek başlayan Milletvekili Al İhsan Yavuz, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve AK Parti İlçe Teşkilatı, ilçe merkezinde ki esnafları tek tek ziyaret ederek, esnaflardan gelen talep ve önerileri dinledi. Vatandaşlar ile de bir araya gelen heyet, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Ferizli’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Yavuz “Her ilçemize dokunmaya ve temaslarda bulunmaya özen ve gayret gösteriyoruz” dedi.

Çarşı esnaf ziyaretinin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ak Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı ve teşkilat mensupları ile İnönü mahallesi ziyaret edildi. Mahalle halkı ile bir araya gelen heyet, mahalle sakinleri ile sohbet ederek yürütülen çalışmalar ve yürütülmesi istenen talepler üzerinde istişarede bulundu.

STK’larla Buluşma

Daha sonra Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı ve mahalle başkanlarının eşlik ettiği Yavuz, belediye sosyal tesislerinde sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle buluştu. Yavuz, not aldıkları sorun ve taleplerin yerine getirilmesi için çabalayacağını belirterek, ilgili kurumlarla görüşüp taleplerin çözümleneceğini kaydetti.

Toplantıda 2023 seçimlerine dair mesajlar veren Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz “AK Parti olarak gönül belediyeciliği ve hizmet belediyeciliği düsturuyla Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde ve emrindeyiz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada elimizden ne geliyorsa fazlasını yapacağız. 2023 seçimleri atmosferine girerken, siz teşkilat mensuplarımıza çok büyük görevler düşüyor. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Milletvekili olarak bizler milletimizin ve belediye Başkanlarımızın sesini duyurmak, isteklerini ve projelerini hayata geçirmek için her zaman destekçi olacağız” dedi.

Öte yandan AK Parti Genel Başkan Yarımcısı Ali İhsan Yavuz, kısa bir süre önce AK Parti Adana Gençlik Şöleni dönüşü geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ömer Faruk Küçük için düzenlenen mevlit programına da katıldı. Yavuz, Ömer Faruk’un babası Ahmet Küçük ve ailesiyle süre sohbet etti.

Her Zaman Sahadayız

2023 genel seçimleri yaklaşırken her zaman sahada olmanın verimli olduğuna dikkat çeken Başkan Gündoğdu “Yapılması gerekenleri, olumlu olumsuz her türlü eleştiriyi duymak ve çözüm odaklı çalışma yürütmek için sahada olmaya önem veriyorum. Bugün de AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz ve AK Parti İlçe Teşkilatımız ile birlikte çarşı esnafımızı ziyaret ettik. Her fırsatta aralarında bulunduğumuz vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Birlikte yöneteceğiz ve birlikte güzel işlere imza atacağız. Bu güzel ve anlamlı ziyaretleri için Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz Bey’e ve bizlere eşlik eden AK Parti İlçe Teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu