Ak, Soğuk’a seslendi: ‘bu yaptığınız ahlaki değildir’

#ferizlide.com

Ferizli belediye bağımsız meclis üyesi ve belediye encümeni olan Ertan Ak yaptığı yazılı açıklamada “bu yapılanlar ahlaki değildir başkan” dedi.

Ferizli’de birçok aile evine resmi kadasrol yol olmadığı gerekçesiyle doğal gaz alamadı. Ancak belediye başkanı Sayın Ahmet Soğuk Makamını kullanarak kadastrol olmayan 800 m uzaklıkta imarı olmayan, tarla vasfında ki 200m2 bağ evine doğalgaz çektirdi. Bu asla ahlaki değildir.

Bu yetmediği gibi; Ferizli’de birçok mahallelerde sokak aralarına yolların perişanlığından girilemezken, belediye imkanlarını kullanarak aynı yolu bu kez de asfalt malzemesiyle kapladı. Yeter artık, bu ne ahlakidir nede hukukidir.

Buradan yetkili makamlara suç duyurusunda bulunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Abone Olun
Bildir
guest
3 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Burakkktb
Burakkktb
2 yıl önce

“Doğru olmayan birşey gördüğünüzde veya işittiğinizde, insanların heybeti, hakkı söylemekten sizi alıkoymasın.” – Hadis-i Şerif [İmam Taberâni, Mu’cemu’s-Sağir,

hakan
hakan
2 yıl önce

“Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
Bilin ki en namussuzu o’ dur.”
-Friedrich Nietzsche

mehmet arslan
mehmet arslan
2 yıl önce

ahlaki mi…. 10 yılda yapılan onlarca ahlaki olmayan şeyler var ve bir çoğunu beraber yapmışsınız… şimdi dökülen asfalta mı itiraz ediyorsunuz… gerçi buda hatadan dönmektir ama çok geç kaldınız cok

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
3
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x