AK Partili Yüce, MHP’yi ziyaret etti

#ferizlide.com

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanvekili Erkut Aşoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatını ziyaret etti.

MHP İl Teşkilatını ziyaretinde İl Başkanı Ahmet Ziya Akar tarafından karşılanan AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Milliyetçi Hareket Partisi’ni önemsediklerini ve nezaket ziyaretinde bulunmak istediklerini söyledi. Siyasete 30 yıl önce başladığını ve son olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı ile birlikte 8. kez aday gösterildiğini anlatan Yüce, bu süre zarfında Milliyetçi Hareket Partisi ve ya Ülkü Ocakları ile hiçbir zaman sorun yaşamadığını ifade etti.

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, adayların belirlenmesinde Cumhur İttifakı ruhuna uygun tercihler yapılmasını önemsediklerini vurguladı. Akar, “MHP ile husumeti olmamış ya da geçmişte zıtlaşmamış ve yönetim manasında ortak aklı benimsemiş isimlerin aday gösterilmesi değerlidir. AK Parti, Sakarya adayı ile bu anlamda Cumhur İttifakı ruhuna uygun bir tercih yapmıştır” dedi.

Yüce’nin AK Parti İl Başkanvekili ve eski çalışma arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette MHP İl Başkan Yardımcıları Ömür Açba, Paşa Demirci, Oğuz Alkaş, Suat Yılmazer ve İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Tankal da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu