Ak parti Ferizli’de bu söylentilerle çalkalanıyor

#ferizlide.com

Temayül yoklamaları sıklaştıkça Ferizli Ak parti kulislerinde şimdi Ahmet Soğuk Adına Kaç Aday Adayı çekilecek diye konuşuluyor.

En çok aday adayının Ferizli’den çıkması basının gündeme gelmiş ve siyasi tepkileri buraya çekmişti.

Birçok senaryonun dolaştığı kulislerde şimdide belediye başkanı Ahmet Soğuk adına kaç aday adayı ve ya kim kimin adına çekilecek söylentileri dolaşıyor.

Bu söylentilerle birlikte birçok aday adayı töhmet altında bırakılırken bu konuşmaların parti içinde çan sıkıcı olduğu ifade ediliyor.

Temayül yoklamalarının sıklaşacağı ileriki tarihlerde, kimlerin devre dışı kalacağı tahminleri yapılırken, diğer tarafta hiç esamisi okunmayan birinin aday gösterileceği ve bunun da ithal olacağı fısıltıları yayılmakta olduğu moralleri bozuyor.

Parti içindeki bazı tecrübeli siyasetçilerin düşüncelerine ve fikirlerine göre, aday adaylığı süreci devam ederken vakti geldiğinde, mevcut belediye başkanı Soğuk adına çekilecek olanların olma ihtimali yüksek olasılık olarak düşünülüyor.

Geçmişten beri gelen tartışmalı ve netameli durumların sertleşerek gün yüzüne çıkmaya iftiraların ve bel altı vuruşların ayak sesleri gelmeye başladı diyen partide konum sahibi olan birisinin; önümüzde ki günlerde belediye başkanına tepkili olan bazı meclis üyeleri, hem partiden hem de meclis üyeliğinden istifa etmeleri gündeme düşebilir tezini ileri sürüyor.

Bazıları da siyaset siyaset edenlerindir demekten kendini alamıyor.

ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x