AK Parti Sakarya milletvekili adaylarından Ferizli ziyareti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayları Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci ve Ekrem Yüce Ferizli İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Allah’ın izniyle hedefimiz 7-0 yapmak, dediler.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, ilçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları ile çok sayıda partili Ak Parti Sakarya Milletvekili adaylarını teşkilat binasının kapısında karşıladılar. Teşkilat binasında Ak Parti milletvekili adayları teşkilat yönetimi ve partililer ile istişarelerde bulundular.

Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal milletvekili adaylarına hayırlı olsun temennisini ileterek hoş geldiniz dedi ve “bizler teşkilat olarak hazırız. Seçim kararının alınmasıyla çalışmalara başladık. Sahalardayız. Bu seçimlerin öneminin bilincindeyiz. 24 Haziranda ilçemizde sandıkları güçlü bir şekilde patlatmaya hazırız. Rabbim bu kutlu yolda yardımcımız olsun. Seçimlerin ve adaylarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise belediye çalışmaları hakkında Vekil adaylarına bilgi verdi ve “böyle mübarek ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar çok seçim geçirdik. Ama bu seçim bir final olacak. Tüm zamanların seçimi olacak. Dünya bizi mercek altına aldı izliyor. İlk turda sandıkları patlatmalıyız. Dolayısıyla çok çalışmalıyız. Bize verilecek her türlü görevi yapmaya hazırız. Partimizin emrindeyiz. İnşallah 7-0 yapacağımıza inancımız tamdır. Tekrar adaylarımızın ve seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç seçimlerin önemini vurguladı ve “birbirinden değerli adaylarımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız bu arkadaşlarımıza görevi verdi. En güzel şekilde görevlerini icra edeceklerine inanıyoruz. Gittiğimiz her ilçede büyük sevgi ve heyecanla karşılandık. İnşallah bizler seçilmişler olarak bu sevgiye layık olmaya gayret edeceğiz. Ortak amacımız hizmet etmek. Sevgi var, heyecan var. 24 Haziranda çok önemli bir seçim olacak. Bir sistem değişikliğine gideceğiz. Misyonumuz, vizyonumuz, davamız belli. Onun için hep birlikte mücadeleye devam edeceğiz. Zaten hepiniz hazırsınız. Çok şey söylemeye gerek yok. İnşallah adaylarımız ve seçim sonuçları hayırlara vesile olur” dedi.

Ardından söz alan Ak Parti Milletvekili adayları birlik beraberlik mesajı verdiler. Hep birlikte Ferizli, Sakarya ve Türkiye’yi kalkındırmak için çalışacağız dediler. Bu seçimin diğer seçimlerden daha anlamlı ve önemli olduğunun bilincindeyiz. Hep birlikte gece gündüz çalışacağız ifadelerinde bulundular.

Ardından vatandaşların sorularını yanıtladılar. İsteklerini dinlediler.

Ferizli Ak Parti

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x