Ak Parti İlçe Başkanı Dal İstifa mı etti?

#ferizlide.com

Geçen yıl Uzun tartışmalar sonunda Ferizli’ye dışarıdan getirilerek ilçe başkanı olarak atanan Dursun Ali Dal’ın filen istifa ettiği söyleniyor.

Dal yakın çevresine ‘artık beni bundan sonra Ferizli’de daha göremezsiniz. Ben dilekçemi yazdım sadece il başkanı henüz imzalamadı” dediğini ifade ediyorlar. İlçe başkanlığı döneminde çokta etkinliklere katılmasa da bazı çalışmaları Ferizli’ye gelerek takıp ediyordu. Yerine sürekli vekaleten başka isimler ilçe başkanlığını bırakan Dursun Ali Dal’ın tam da bu seçim saatinde partiyi bırakıp gitmesi sert tepkilere neden oldu. Olsa da ‘Perşembenin geleceği Çarşambadan belliydi’ diyenler çoğunlukta. Eğer kanyaklarım beni yanıltmıyor iseler! Dursun Ali Dal kafasından sildiği Ak parti Ferizli ilçe başkanlığına ve Ferizli’ye bir daha dönmeyeceği doğrultusunda. Ancak mecburi durumlar hariç!

Durum böyle olunca o halde ilçe başkanlığı görevinin kim yürütüyor sorusunun cevabı ise zaten Muhsin Zurnacı yürütüyordu ve muhtemelen böyle devam edecek.

Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Orman Kanunlarına Karşıyım.
Orman Kanunlarına Karşıyım.
2 yıl önce

Enteresan birşeydir ki; Bu siyaset denilen müessese ile neden hep Devlet dairesi ve kamu kurumlarında çalışanlar ve yahut mütaaitlerin ilgi odağı haline dönüşmüş durumda?. Halbu ki bu ülke ve bu şehir Tarım ülkesi. Tarım yönetenler tarafından arka plana itilmiş durumda oluşunun faturasını ödüyor. Konu ile bağlantılı değil gibi gözüksede, Seçim yorgunu olan bu ülkeyi bu hale getiren ve her türlü istismarı ve ranta açık bırakılan politik zihniyetlerin en nihayetin de ülkeyi beka sorunu var diye milliyetçilik ve mezhepçilik bataklığına sapladı. Buradan, islam kültürünü zaten zor kabul etmiş ve sonunda bu kültürüde menfaatleri uğruna feda edişinin faturasını son 10 yıldır ödeyen… Daha Fazlası »

Doğru
Doğru
2 yıl önce

Çok doğru bir karar vermiş .
Yanlışın üzerine doğrunun bina edilemeyeceğini kendiside görmüş oldu..
Onu o koltuğa getirenler şimdilerde başka kulvarlarda hesap peşinde.
Derhal istifa etmeli ve doğru biri ilçe başkanlığına getirilmeli.

Burhan
Burhan
2 yıl önce

Zamanında bu şahısa en cok karşı çıkanlardan birisiydim bu kisi burada yönetimine adam bile bulamamalıydı alsin şimdi ali ihsan yavuz ,ayhan sefer üstün, ahmet SOĞUK gözlerine soksunsunlar teşkilatı ne duruma getirdiler

Malum
Malum
2 yıl önce
Yanıtla  Burhan

Muhsin zurnaciyla bekir bayin oyuncagi oldu bu kadar gidebildi.muhsin ve avareleri yonetiyordu.doysunlar simdi…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x