Ak parti Ferizli kadın kolları içten içe kaynıyor

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Ferizli’de Ak parti kadın kollarıyla ilgili kaç gündür bunlar konuşuluyor.

Bize ulaşan mektuba göre Ferizli kadın kollarında tartışma, sürtüşme vefasızlık hat safhaya ulaşmış.

İddiaya göre hikaye şöyle ki; aylar önce Ak parti Ferizli ilçe başkanı Muhsin Zurnacı partili bir bayana ‘ekibini hazırla sizi kadın kolları başkanı olarak görmek istiyorum. Mevcut başkan yetersiz kaldığından artık onunla çalışmayı düşünmüyorum. Sizin aktif bir bayan olduğunuzu görüyorum ekibinizi hazırlayın’ der.

Bunun üzeri aldığı emiri görev addeden bayan canla başla çalışıp ekip kurmaya başlar. Aktif kişiliğinin de verdiği beceriyle uzun bir mesafe alır ve iyi bir ekip hazırlar. Durumu ilçe başkanına her seferinde rapor eder.

Bu çalışmalar esnasında ilçe başkanı Zurnacı, il kadın kolları başkanı Zehra Hatipoğlu’nun da kendisini desteklediğini bayana söyler.   

Bu zaman zarfında Ak parti ilçe kongresi de gerçekleşir ve ilçe başkanı yeniden Muhsin Zurnacı tayin edilir ve seçilir. Kongrede vazifeli kadın aday canla başla çalışır cabalar; işte kadın kolları başkanlığı şimdi daha da garantide düşünülür.

Ancak kongreden sonra ne değiştiyse değişiyor ilçe başkanı kadın kolları başkanı olsun diye görev verdiği bayandan desteğini çekiveriyor.

İşte tartışmalar, sürtüşmeler, ithaf ve ithamlar buradan sonra başlıyor. Yazılan uzun mektupta yerel seçimlerde ‘iyi partiye çalıştı oy verdi’ iddialarından tutun da Sözcü gazetesinin paylaşımları ve birçok ithamlarda yer alıyor.

Ancak biz kısa keselim aydın havası olsun.

Şimdi onca mücadelenin ardından ortada kalan söz konusu bayan ve ekibi, ihanete uğradıklarını düşünerek durumu il kadın kollarına götürseler de çokta bir şeyin değişmeyeceği anlaşılıyor.

Mektuba göre şimdi partililerin merak konusu şu; bakalım yeniden seçilen ilçe başkanı Muhsin Zurnacı aylar önce görev verip sonra desteğini çektiği iddia edilen bayanla mı çalışacak, yoksa daha önce başarısız dediği mevcut kadın kolları başkanıyla mı devam edecek?

Son söz olarak, biraz önce gelen bilgiye göre bu hafta sonu il kadın kolları başkanı Zehra Hatipoğlu Ferizli’ye gelerek durumu inceleyeceği yönünde.     

Abone Olun
Bildir
guest

12 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Dayda
Dayda
2 yıl önce

Esne ile devam tabiki şuanda kadar hangi söz tutulmuş ki bu kadına verilen söz tutulsun…Aşk tutulması varsa gerisi teferruattır.

ada
ada
2 yıl önce

burada ak parti kadın kolları kimsenin adamı olmadan ak partiye hizmet etmeliler fakat bunlarda bu yok bunlar kişilerin güdümünde hareket ediyorlar bak gençlik başkanını örnek alın nasıl sadece kendi işiyle uğraşıyor kimsenin deyil partinin gençlik koları başkanlığını yapıyor kadınlarda aynı olun kimseye deyil ak partiye hizmet edinki herkesim tarafından saygınlığınız olsun yoksa taraf olursan senin karşındada birileri taraf olur bu böyledir

Saygı
Saygı
2 yıl önce

Hüsna ile Göreve devam kim ne derse boşdur

Saygı
Saygı
2 yıl önce
Yanıtla  Saygı

Elbette devam yoksa entrikaların devamı nasıl olacak eksik kalır YILAN hikayesi

ada
ada
2 yıl önce
Yanıtla  Saygı

çok ta merakli yok zaten kim olursa olsun çokmu önemli

AKKadın
AKKadın
2 yıl önce

TAM İSABET ETTİRMİŞ YiNE HEP AYNI MANŞETLER KOLAY KOLAY KADIN KOLLARINI BIRAKMAYACAĞI BELLİ HEDEF ŞAŞIRTMALARA DEVAM AMA ALLAH bir GÜN ER YADA geç AYAKLARINA DOLANDIRACAK .SENİn PLANLARIN VARSa RABBİMİNDE VAR BEKLE BEKLENEN GÜN GELECEK DAHA NE PAZARLIKLARIN ÇIKACAk KİMLERLE NE ANLAŞMA YAPTIĞIN ÇIKACAK DAHA Da AK PARTİ YE VERDIGiN ZARARLAR ÇIKACAK

Yetki
Yetki
2 yıl önce

Böyle güzel di değişime gerek YÖK….Daha güzel günlere gidilecek ..Bu Ekiple…

NurAK
NurAK
2 yıl önce

Diren Hüsna Diren nereye kadar Yaptıkların Ve yapacakların daha ne kadar kişinin arkasından çevireceğin dolaplar var dimi daha bitmemişti ki yeni başlamıştın Yeterin arkasından çevirmeye başladığın düzenler yüzüne gülerek arkasından sayarak…Diren

adapazarı
adapazarı
2 yıl önce

ilçe başkanının yapacağı bir durum yok bence mevcut kadın kolları başkanını oda çalışmaları zayıf diye değişmesi gerektiğini istemiş olabilir bu normal fakat il kabul etmemiş tir bundan dolayı ilçe başkanının burada yapacağı bi durum yok ilçe başkanı yönetimi zaten hepsi mevcut kadın kolları başkanının akrabası görümcesi kiracısı falan filan ak partiye çok katkıları yok bence şu ferizliye yakışan bi kadın kolları yönetimi olmalı herkesimi kucaklayan ama bu mevcutla olmaz

Ayşe
Ayşe
2 yıl önce

Hüsna başkan ile devam

Ferizlili
Ferizlili
2 yıl önce

Bu haber Mevcut kadın kolları başkanı tarafından fısıldanmış ? soru işareti bırakmadan olmaz amaç ortalığı karıştırmak Ve yeni adayı zan altında bırakarak olaylara kendi Leh’ine çevirmek te üstüne yok herzaman yaptığı gibi medyaya fısıldamak çevreye zıplamak Ve kenara çekilip izlemek ne kadar da tandık geliyor bu filmler

Sefa
Sefa
2 yıl önce
Yanıtla  Ferizlili

Kendini zayıf ve kotulettirecek bir durumumu yazacak yani akıl allahım…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
12
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x