Ak Parti adayı, “Ferizli’ye kadın eli değecek”

#ferizlide.com

AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Ferizli’de AK Parti kazandığında gönül belediyeciliğini hep birlikte inşa edeceğiz. Ferizli gönül belediyeciliğine örnek olacak. Ferizli’ye kadın eli değecek.” dedi.

AK Parti Ferlizli İlçe Kadın Kolları Başkanlığınca “Kadın Gözüyle Ferizli” adlı çalıştayı Ferizli AK Parti İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşti.

Programa Sakaya AK Parti İl Kadın Kolları Bakanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’nin eşi Filiz Yüce, Ferizli Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Ayşe İs ile bir çok parti mensubu katıldı.

Burada konuşma yapan Gündoğdu, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’ne kadar dur durak bilmeden çalışılması gerektiğini belirterek, “Kadınlar da gençler de topyekun çalışacak. Cumhurbaşkanımızın balkondan zafer konuşmasını yapmasını istiyorsak bütün kapılara gideceğiz.” diye konuştu.

Gündoğdu, “Ferizli’ye hanım eli değecek. Bu dönemde de hanım kardeşlerimize çeşitli görevler vererek Ferizli’mizdeki el işi ve beceri kurslarımızda güzel projeleri icra edeceklerine inanıyorum. Bu hizmet ve projeleri sizlerinde desteğiyle Ferizli’mizde arttıracağız. Birlikte istişareler ederek sorunlarımızı birlikte çözeceğiz.” sözleriyle hanımlara güvendiğini vurguladı.

Gündoğdu “Ben tekrardan başta kadın kollarımız olmak üzere programa katılan hanımefendi kardeşlerime destekleri ve duaları için çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ferizli’de büyük başarılara birlikte adım atacağız.”sözleriyle konuşması sonlandırdı.

Abone Olun
Bildir
guest
3 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ferizli
ferizli
2 yıl önce

maşallah okul müdüreleride toplantıyı şenlendirmiş

esnaf
esnaf
2 yıl önce

o yüzden mi meclise bir tane bile kadın aday göstermediniz??

AK SAÇLI
AK SAÇLI
2 yıl önce
Yanıtla  esnaf

ESNAF KARDEŞ SEN LİSTEYİ GÖRMEDİN SANIRIM

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
3
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x