Aday Çakır muhtarlık ciddi bir vazifedir

#ferizlide.com

İstiklal Mahallesi muhtar adayı Muzaffer Çakır ferizlide.com haber merkezini ziyaret ederek adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ferizli haber genel yayın yönetmeni mustafa üstübi ile bir süre sohbet eden Çakır, “muhtarlık ciddi bir vazifedir, biz bunu bilincindeyiz. Seçmenin ilk ve en yakın rey verdiği kişi muhtar adayıdır. Gerekli oyu alıp muhtar olduğu zaman o mahallenin artık tümünün muhtarıdır. Oy veren vermeyen her kişinin muhtarı olarak yanında ve yakınındadır. Muhtar ciddi, şahsiyetli, çalışkan, dürüst, yetenekli ve sağlam karakterli olmalı. En azından biz öyle düşünüyoruz ve öyle olacağız.” Diye açıklamada bulundu. Mahallesinin ve seçmenini yakinen çok iyi tanıyan, bilen biri olarak muhtarlık için aday olduğunu açıkladı Muzaffer Çakır.

Mahallenin güzide şahsiyetlerinden oluşturduğu 8 kişilik aza ekibiyle muhtarlığa namzet olan Muzaffer Çakır seçimin favorisi olarak gözüküyor.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
BozkurtBurak
BozkurtBurak
2 yıl önce

Kendisini yakınen tanıdığım sağlam karakterli vatan millet sevdalası bir abimizdir . Çıktığı bu hayırlı yolda başarılarını temenni ederim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x