Aday Çakır muhtarlık ciddi bir vazifedir

#ferizlide.com

İstiklal Mahallesi muhtar adayı Muzaffer Çakır ferizlide.com haber merkezini ziyaret ederek adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ferizli haber genel yayın yönetmeni mustafa üstübi ile bir süre sohbet eden Çakır, “muhtarlık ciddi bir vazifedir, biz bunu bilincindeyiz. Seçmenin ilk ve en yakın rey verdiği kişi muhtar adayıdır. Gerekli oyu alıp muhtar olduğu zaman o mahallenin artık tümünün muhtarıdır. Oy veren vermeyen her kişinin muhtarı olarak yanında ve yakınındadır. Muhtar ciddi, şahsiyetli, çalışkan, dürüst, yetenekli ve sağlam karakterli olmalı. En azından biz öyle düşünüyoruz ve öyle olacağız.” Diye açıklamada bulundu. Mahallesinin ve seçmenini yakinen çok iyi tanıyan, bilen biri olarak muhtarlık için aday olduğunu açıkladı Muzaffer Çakır.

Mahallenin güzide şahsiyetlerinden oluşturduğu 8 kişilik aza ekibiyle muhtarlığa namzet olan Muzaffer Çakır seçimin favorisi olarak gözüküyor.

Bir Yorum

  1. Kendisini yakınen tanıdığım sağlam karakterli vatan millet sevdalası bir abimizdir . Çıktığı bu hayırlı yolda başarılarını temenni ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu