Abidin Birinci, Muhtarlar Federasyonu’nu Ziyareti

#ferizlide.com

Bölgesinde Lider Ülkesinde Öncü Yaşanılabilir Bir Adapazarı Oluşturacağız 

“Dürüst Başkan, dürüst yönetim anlayışıyla, Dürüst olmak gerekirse diyerek, Adapazarı halkına en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; beraberindeki Belediye Meclis Üyesin Adayları ile birlikte Sakarya Muhtarlar Federasyonu’nu ziyaret ederek,  Başkan Erdal Erdem ve yönetimindeki muhtarlarla görüştü.

“HALK MECLİSLERİ OLUŞTURULACAK. SORUNLAR YERİNDE ÇÖZÜLECEK”

Ziyaretinde; 31 Mart 2019’da gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimi’nde göreve geldiklerinde Adapazarı için, projelerini tek tek anlatan Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; her zaman şeffaf olacaklarını söyledi. Yapılan tüm hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir şekilde yapılacağını ifade eden Abidin Birinci; göreve geldikleri ilk günden itibaren muhtar ve stklarla işbirliği içinde olacaklarını söyledi. Adapazarı’nda yaşayanlar söz sahibi olacağına vurgu yapan Birinci; “işi ehline vereceğiz. Ehil eller ile yapılan iş kaliteli, hızlı ve düşük maliyetli yapılacak. Halk meclisleri oluşturulacak. Sorunlar yerinde çözülecek. Mahalle odaklı, afet yönetim sistemi kurulacak. Yoksul ailelere evlilik desteği, üniversite okuyan kardeşlerimize karşılıksız burs desteği verilecek. Halkımızla bütünleşeceğiz. Herkesin derdi ile dertleneceğiz. Vatandaşlarımızın dertleri ne olursa olsun bu bizim görevimiz demeden dinleyeceğiz. Çözüm için gayret göstereceğiz. Çocuklarımızın sağlıklı ve aktiviteli vakit geçireceği ücretsiz bahçeler ve parklar yapılacak. Ses getiren yenilikler yapılacak” diyerek projelerinin bir bölümünü anlattı ve muhtarlardan destek istedi.

MUHTAR ERDEM: “BİZ MUHTARLAR OLARAK YEREL

YÖNETİMLERİN MAHALLELERDEKİ ELİ, AYAĞI, GÖZÜYÜZ”

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ise tüm siyasi partililerle aynı mesafede olduklarını belirterek, bu güne kadar iktidar muhalefet ayırt etmeksizin muhtarların sorunlarını her platforma taşıdıklarını söyledi. Muhtarların önemine değinen Federasyon Başkan Erdal Erdem; “Biz muhtarlar olarak yerel yönetimlerin mahallelerdeki eli, ayağı, gözüyüz” dedi. Başkan Erdal Erdem; 31 Mart 2019’da gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimi’nde Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci’ye başkanlık yolunda başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu