Abidin Birinci, Bay İle Otomobil Pazarındaydı

#ferizlide.com

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; partisinin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay ve meclis üyesi adayları ile birlikte

2’nci el otomobil satış pazarını ziyaret ederek, burada vatandaşlara görüştü.

 

HALKIN İÇİNDE HALKLA BERABER YÖNETİM İÇİN

SAKARYA VE ADAPAZARI DEĞİŞİM İSTİYOR…

Her zaman halkın içinde olan  Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; seçim çalışmaları kapsamında bu hafta sonunu Güneşler’de bulunan hafta sonunu 2’nci el otomobil satış pazarında değerlendirdi. Partisinin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay ve meclis üyesi adaylarının da bulunduğu ziyarette; vatandaşların sorununu dinleyen Abidin Birinci; halkın içinde halkla beraber yönetim için Sakarya ve Adapazarı’nın değişim istediğini gördüklerini ifade etti.

 

BİRİNCİ: “HAKSIZLIĞA, RANTA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

Çoğu vatandaşın ekonomik krizden dolayı araçlarını satışa çıkardığını gördüklerini ifade eden  Abidin Birinci; “İnşallah; 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimi; Dürüst Belediyecilik Dürüst Başkan şiarının yerel yönetimleri devralmasına vesile olacaktır. Biz 1 Nisan 20192da göreve geldiğimiz ilk gün itibariyle cepsiz ceket giyeceğiz. Çünkü Milli Görüş belediyeciliğinin en temel umdesi çalmadan çalışmaktır. Bizler her zaman Yetimin hakkını gözetecek, haksızlığa, ranta müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x