Ferizli MYO ’da Şahane Etkinlik Programı

SUBÜ ‘ye Bağlı Ferizli Meslek Yüksek Okulu (MYO) Tarafından Kariyer Zirvesi 2022 Kapsamında Etkinlik Programı Düzenlendi.

#FERİZLİDE.COM:

Ferizli meslek yüksek okulu bahçesinde düzenlenen etkinlik saat 11.00 de Kaymakam Hasan Balcı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Okul müdürü Aslan Çoban, daire amirleri, öğretim görevlileri ve öğrencilerin katılımıyla başladı.

Grafik tasarım öğrenci çalışmaları sergisi koordinatör: Doç. Dr. Asım Topaklı, Öğr. Gör.  Nadiye Kına tarafından protokole tanıtım ve sunumu yapıldı.

Moda Tasarımı Öğrenci Çalışmaları Sergisi koordinatör: Dr. Öğr. Üyesi Pınar Çınar, Öğr. Gör: Fatma Vahapoğlu Çete tarafından sunumu gerçekleştirildi.  

Tekstil Teknolojileri Öğrenci Çalışmaları Sergisi-Tahta Baskı Warkshop Koordinatör: Öğr. Gör. Şebnem Noyat tarafından tahta baskı kısmı uygulamalı olarak tanıtıl. Programın son bölümünde: Öğr. Gör. Zehra Vahapoğlu ve moda tasarımı öğrencileri tarafından Geleneksel Türk Motifleri Defilesi gerçekleştirildi. Etkinlik programına katılan protokol üyeleri yapılan çalışmalar hakkında öğretim görevlilerinden geniş bilgiler edindiler.

Sona eren programın ardından Ferizli belediye başkanı İsmail Gündoğdu tarafından yapılan bir jestle öğrenci ve öğretim görevlileri Gölkent’e doğa yürüyüşü ve pikniğe davet edildiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu