SASİAD yönetimi KROMEL’de..

SASİAD Başkanı Ümit Karayaka, Yönetim Kurulu ile birlikte, Kromel Makina A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Çalışkan'ı yerinde ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği yönetim kurulunun ziyaretinde, fabrikanın üretim faaliyetleri hakkında bilgiler veren İsmet Çalışkan, ‘’Kromel olarak, Süt ve gıda sanayisi sektörü için makine ve ekipman üretimi ile faaliyetlerine başlamış bugün 3 adet imalat fabrikası, Ar-Ge Merkezi, satış ve pazarlama ofisleri ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Ar-Ge ve inovasyon günümüzde rekabetin vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. Hedefimiz yaptığımız Ar-Ge çalışmalarının ülke ekonomimize katma değer yaratacak, uluslararası pazarda rekabet gücümüzü artıracak ileri teknoloji içeren ürünler olarak geri dönmesidir.’’ Dedi.

Aynı zamanda SASİAD kurucu üyesi olan İsmet Çalışkan, ‘’Her zaman, başarının bir ekip çalışmasının ürünü olduğuna inandım. Bu anlamda kurucu üyesi olduğum SASİAD’ın iş hayatım da önemli bir yeri var.’’ diyerek, SASİAD yönetimine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ise misafirperverliği ve başarılı çalışmalarından ötürü SASİAD’ın kurucu üyesi İsmet Çalışkan ile Şevket Çalışkan’a Plaket takdiminde bulunarak teşekkür etti. Karayaka, SASİAD olarak iş adamlarının ufkunu açan ve il ekonomisinin itici bir gücü olarak, yapılacak ortak çalışmalara katkı sağlamayı hedeflediklerini belirti.

SASİAD’ın KROMEL Makina’ya yaptığı ziyarete, Başkan Ümit Karayaka, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Tamer Birlik, Murat Şimşeker, Av.Yavuz Fidanoğlu, Ceyhun Eser, Erdal Zafer Başer, Sercan Kaldan ve Genel Sekreter Ferhat Ateş katıldı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x