31 Mart Ferizli’nin miladı olacak

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Gölkent Mahalle mitinginde vatandaşlara seslendi.

GÖVDE GÖSTERİSİ

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Gölkent Mahallesinde düzenlenen mitingde vatandaşlarla buluştu. Düzenlenen mitinge AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’de katıldı. Gündoğdu ve Atabek Gölkent’te büyük bir coşku ile karşılanırken, Cumhur İttifakı adeta gövde gösterisi yaptı.

REKOR OY

İlk olarak söz alan Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Cumhur İttifakındaki ortakları MHP’ye teşekkür ederken seçimlerin bir beka meselesi olduğunun altını çizdi. Gündoğdu, “Gölkent’in gönlü güzel insanları. Bugüne kadar bu kutlu davaya sahip çıktığınıza bizler şahidiz. İnşallah 31 Mart’ta bu davaya inanan, bu dava ile hem hal olan, Cumhurbaşkanımızın yanında duran bir Gölkent göreceğiz. Gölkent’in Cumhur İttifakına sahip çıkacağından şüphemiz yoktur. Sizlere bu kritik seçim öncesinde bir mesaj vermek istiyorum. Kirli ittifaklarla bu millete diz çöktürmek isteyenlere en güzel cevabı yine biz vereceğiz. 31 Mart’ta Sakarya’dan rekor oy ile sandıkları patlatalım” dedi.

MİLAT OLACAK

Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Bu ilçede doğmuş ve büyümüş, ailesi bu ilçede oturan ve torunları dahi Ferizli’de büyüyecek olan bir kardeşiniz olarak karşınızdayım. Dudağımıza besmelememizi kondurarak halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımızın kıymetli iradeleri ile adaylık bana ve arkadaşlarıma nasip oldu. Bu bayrak yarışında Ferizli’ye hizmet sırası inşallah ben ve arkadaşlarıma gelmiştir. Sizleri Gönül Belediyeciliği ile tanıştırarak küskünlükleri giderecek, eksikleri onaracak, hizmet dönemini başlatacağız. 31 Mart Ferizli’nin miladı olacak.”

BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Mitingde son olarak söz alan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise, “Rabbim bizleri, ezansız, bayraksız, vatansız bırakmasın. Gölkent’in değerli insanları bunu çok iyi bildiği için bu soğuk havaya rağmen bu akşam bizlere olan desteklerini gösterdiler. Bizlere gönüllerini açarak desteklerini ifade ettiler. Gölkent’e teşekkür ediyoruz. Bir beka meselesi olan 31 Mart seçimlerinde vatanımıza, ezanımıza, bayrağımıza sahip çıkalım. Her zaman dediğimiz gibi tek vatan, tek millet, tek devlet ve tek bayrak. Bugün burada

gördüğümüz coşku ve heyecanla Allah’ın izni ile seçimden dimdik çıkacağız. Rabbim dirliğimizi ve birliğimizi bozmasın” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu