19 Mayıs Ferizli’de Coşkuyla Kutlandı

#ferizlide.com

Tüm yurtta olduğu gibi Ferizli’de de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Hükümet Konağı önünde ki Atatürk büstüne çelenk konulmasıyla başladı.

Çelenk sunumunun ardından 19 Mayıs kutlama programı Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Spor salonunda devam etti. Saat 10.00 da başlayan 19 Mayıs kutlama programına Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Cezaevi Komutanı Salim Çetinkaya, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, Emniyet Amiri Murat Köksal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, İlçe Müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, ilçe protokolü, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, STK Temsilcileri, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

19 Mayıs Töreni, Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu tarafından halk ve öğrencileri selamlayıp bayramlarını kutlamalarıyla başladı.

Saygı duruşu ve istiklal marşıyla devam eden törende Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Özkan, günün anlam ve önemini belirten güzel bir konuşma yaptı.

Kutlamalar öğrencilerin 19 Mayıs Temalı okuduğu şiirler, oratoryo gösterileri, halk oyunları ve çeşitli spor gösterileriyle tamamlandı.

Programın son kısmında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen çeşitli yarışmalarda derece giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x