19 Mayıs Bayramı Ferizli’de kutlandı

19 Mayıs Bayramı Ferizli’de kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Ferizli’de kutlandı

Tüm yurtta olduğu gibi Ferizli’de de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Hükümet Konağı önünde ki Atatürk büstüne çelenk konulmasıyla başladı.

Çelenk sunumunun ardından 19 Mayıs kutlama programı Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Spor salonunda devam etti. Burada saat 10.00 başlayan 19 Mayıs kutlama programına Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kıral, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, ilçe protokolü, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, STK Temsilcileri, Daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk halkın ve öğrencilerin bayramını kutladı.

Ardından saygı duruşu ve istiklal marşıyla program devam etti. Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Özkan, günün anlam ve önemini belirten güzel bir konuşma yaptı. Kutlamalar öğrencilerin okuduğu şiirler, oratoryo gösterileri ve çeşitli spor dalların da sergiledikleri gösterilerin ardından sona erdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x