15 Temmuz Olgunlar Futbol Turnuvası Düzenlendi

ferizlide.com

Ferizli Botanik Futbol Sahasında 15 Temmuz olgunlar Futbol Turnuvası düzenlendi.

Ferizli Belediyesi, Ferizli Kaymakamlığı ve İlçe spor Müdürlüğünün destek verdiği ve 15 Temmuz Destanı’nın yıl dönümü nedeniyle düzenlenen turnuva öncesi futbolcularla, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş bir araya gelerek, 15 Temmuzu konuştular.

15 Temmuz Destan’nın yıl dönümünde birlik ve beraberliği daha da güçlendirme amaçlı düzenlenen turnuvada, daha önce Ferizli’de top oynamış eski futbolcular yer aldı.

Turnuvanın ilk maçı Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un santra vuruşuyla başladı. Müsabakalar sonrası yenilen takım, yenen takımı tebrik ederek futbolun aslında birleştirici ve bütünleştirici bir oyun olduğunu gösterdiler.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “bu turnuvada amacımız 15 Temmuzda oluşturduğumuz birlik ve kardeşlik ruhumuzu bugün sporun barış, kardeşlik ve birleştirici yanlarıyla daha da güçlendirmektir. 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha derin rahmet ve minnet duygularıyla anıyor, hatıralarını yaşatıyoruz. Allah, milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu